Świece WoodWick® – magia aromatów

Większość z nas lubi przebywać w miejscach, w których pięknie pachnie. Mogą to byc zapachy ulubionych perfum czy aromaty związane z konkretnymi okazjami. Luksusowe świece WoodWick® to sposób na to, żeby w kilka minut w naszych wnętrzach zadziała się magia.

Wystarczy zdjąć elegancką pokrywę i odpalić unikalny, drewniany knot, który sprawi, że tańczący płomień rozproszy niepowtarzalny zapach w Twoim domu.

Dlaczego świece WoodWick są tak pożądane?

Mimo tego, że można spotkać je na zdjęciach robionych przez znane blogerki czy celebrytki, to luksus dla Ciebie – na wyciągnięcie ręki. Dlaczego świat zakochał się w każdej serii świec WoodWick®?

Różnorodność kolorów i zapachów

Bogata gama zapachów i wariantów kolorystycznych sprawia, że w ofercie WoodWick® znajdziesz świece na każdą okazję. Jedną z największych zalet jest możliwość dostosowania zapachu do aktualnego nastroju lub sytuacji, w której właśnie się znajdujemy. Jeżeli nadchodzi Boże Narodzenie odruchowo zapalamy zapachy związane z wypiekami, owocami, które kojarzą nam się właśnie ze świętami (jabłka, żurawina czy brzoskwiń). Natomiast wiosną czy latem w idealny nastrój wprowadzą nas świece o zapachu świeżych kwiatów, cytrusów czy tak przyziemne jak zapach świeżego prania (jeden z naszych ulubionych!).

Gdzie kupić yankee candle/ woodwick świece zapachowe w Poznaniu

Czas palenia

I w tym aspekcie świece zapachowe WoodWick® wygrywają z tradycyjnymi. Żeby móc cieszyć się świecą możliwie jak najdłużej ważne jest zastosowanie się do zasad palenia, rekomendowanych przez producenta. Paląc je nie przekraczaj czasu 3-4 godzin – dzięki temu świeca zdąży rozgrzać się od brzegu, do brzegu, a sojowy wosk będzie się spalał równomiernie.

Sama świeca nie powinna stać w przeciągu – w przeciwnym razie możesz spodziewać się efektu kopcenia. Sam knot powinien mieć długość ok 3-4 mm. Po ostygnięciu wosku oderwij zbędny kawałek drewnianego knota i wyczyść wosk z zabrudzeń. Twój WoodWick® jest gotowy do zapalenia! 🙂 Pamiętaj, żeby nie wykonywać gwałtownych ruchów, żeby wosk nie osadzał się niepotrzebnie na szklanych ściankach słoja. Pod żadnym warunkiem nie zostawiaj świecy bez nadzoru. Zastosowanie tych zasad to przepis na wyjątkową atmosferę w domu!

Intensywny zapach

Wystarczy od 2 do 4 godzin palenia świec lub wosków WoodWick®, żeby ich zapach utrzymywał się w domu przez drugie tyle. Wyrazisty, ale nie przeszkadzający zapach ukoi zmysły i wprawi wszystkich domowników w wyjątkowy nastrój. 

Bogata oferta

Oprócz tradycyjnych , wysokich świec w ofercie WoodWick® znajdziesz również inne rozmiary i kształty, a także specjalne woski, do palenia w porcelanowych kominkach. Ponadto co raz większą popularnością cieszą się dedykowane serie (męska lub damska) czy też serie okazjonalne (zapachy na Boże Narodzenie). Hitem stały się gustowne odświeżacze samochodowe, dzięki którym możesz cieszyć się swoim ulubionym aromatem nawet w drodze do pracy czy na wakacje! Bez wątpienia na uwagę zasługuje seria Trilogy, na którą składają się świece stworzone z wosków, w trzech różnych kolorach.

Gdzie kupić yankee candle/ woodwick świece zapachowe w Poznaniu
WoodWick Trilogy
Gdzie kupić yankee candle/ woodwick świece zapachowe w Poznaniu
Wosk do kominków o zapachu bielizny

Pozostałe kolekcje świec:

  • WoodWick® Hearthwick – świece przypominające swoim kształtem łzę
  • WoodWick® Core – świece w kształcie klepsydry
  • WoodWick® Trilogy – świece różnokolorowe
  • WoodWick® Boudoir – seria subtelnych, kobiecych zapachów
  • WoodWick® Reserve – wyrafinowane męskie zapachy
  • WoodWick® Galerie – świece w gustownych artystycznych puszkach, inspirowane galeriami sztuki
Gdzie kupić yankee candle/ woodwick świece zapachowe w Poznaniu
Seria Reserve
Gdzie kupić yankee candle/ woodwick świece zapachowe w Poznaniu
Seria Hearthwick

Tańczący płomień

Kolejną z rzeczy, która wyróżnia świece WoodWick® jest drewniany knot. To dzięki niemu zapach rozprzestrzenia się błyskawicznie, a sam wosk spala bardzo długo. Zgodnie z powiedzeniem crackles as it burns – knot wydaje przyjemny i wyjątkowy odgłos trzaskającego drewna w kominku. Dzięki temu nikt nie przejdzie obok Twojej świecy WoodWick®

Jest to doskonały pomysł na prezent pod choinkę. Bez znaczenia na płeć i wiek. Kliknij w baner i dowiedz się, jak znaleźć świecę lub wosk o ulubionym zapachu. Możesz je kupić bezpośrednio w naszej Kwiaciarni Vivaldi w Poznaniu. Na życzenie klienta prowadzimy sprzedaż wysyłkową na zamówienie.

gdzie kupić świece wood wick w Poznaniu - yankee candle