Wieczne róże

Większość poznaniaków wie, że jeśli róże, to tylko w kwiaciarni Vivaldi. Teraz poszliśmy o krok dalej i oferujemy również róże wieczne! Dowiedz się, czym są i zamów je z dostawą do domu.

JAK PRZEDŁUŻYĆ ŚWIEŻOŚĆ RÓŻ?

Róża jako królowa kwiatów jest podziwiana za swoje piękno. W kwiaciarni Vivaldi od lat obalamy mit o nietrwałości tych kwiatów. Dzięki odpowiednim dostawcom, logistyce i pielęgnacji róże mogą zachować swoją pełną trwałość aż tydzień. Niemniej jednak prawdą jest, że piękno tych kwiatów w końcu przemija. Jako miłośnikom róż trudno nam się z tym pogodzić, dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym klientom róże wieczne.

RÓŻE WIECZNE – CO TO JEST?

Róże wieczne to świeże kwiaty przygotowane tak, aby zachowały świeżość przez co najmniej 2 lata. Aby to osiągnąć konieczny jest specjalny proces stabilizacji, który polega na wyparciu wody z kwiatów. Można więc powiedzieć, że róże stają się wieczne przez balsamowanie. Dzięki temu nie tylko są piękne przez bardzo długi czas, ale co lepsze – nie wymagają żadnej pielęgnacji! Jakby tego było mało, róże wieczne doskonale nadają się dla alergików, ponieważ w procesie stabilizacji usuwane są alergenne pyłki.

WIECZNA MIŁOŚĆ

Stabilizowane róże wprawiają w osłupienie i zachwycają każdego, kto ma okazje zobaczyć je na własne oczy. Dziś możesz zrobić niesamowitą niespodziankę bliskiej osobie i zamówić je w kwiaciarni Vivaldi. Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób, aby powiedzieć „Kocham Cię na zawsze” niż za pomocą róż wiecznych? Jesteśmy przekonani, że nie!
Rozwiń