Boże Narodzenie

Święta to czas z bliskimi, a ten najlepiej spędzać w rodzinnym domu pełnym bożonarodzeniowych dekoracji. Jednymi z najpiękniejszych są kwiaty na Boże Narodzenie. Sprawdź naszą ofertę i poczuj zapach świątecznej atmosfery!

Kwiaty na święta

Gdy wkoło jest zimowo i mroźno, a świat za oknem skrzy się bielą śniegu, warto dodać życia i koloru domowym wnętrzom! Dlatego nasze propozycje kwiatów świątecznych wibrują żywą zielenią roślin iglastych oraz czerwienią płatków i dekoracji. Możesz wybierać wśród szerokiej oferty bukietów, które staną w centralnym miejscu świątecznego stołu albo będą widoczne z daleka, stojąc na parapecie. Kompozycje zaprojektowaliśmy tak, by pasowały do specyfiki świąt Bożego Narodzenia, czyli na bogato! Znajdziesz w nich amarylis, gerbery, czerwone róże czy goździki. Pięknym kwiatom towarzyszą wyjątkowe ozdoby jak bombki, ilex, sosnowe szyszki, laski cynamonu, hypericum i liście. Wielu z nas hołduje świątecznym tradycjom. Dlatego w kwiaciarni Vivaldi przygotowujemy klasyczne stroiki na stół, wieńce do powieszenia na drzwi czy bukiety z niekwestionowanym symbolem Bożego Narodzenia - gwiazdą betlejemską. Natomiast fanom nowoczesności polecamy nasz grudniowy flower box albo skandynawską kompozycję świąteczną w doniczce.

Jak zamówić kwiaty na Boże Narodzenie?

Gdy myślisz “kwiaty na Boże Narodzenie Poznań”, kwiaciarnia Vivaldi przybywa z pomocą! Na naszej stronie zamówisz najpiękniejsze bukiety, stroiki i żywe dekoracje świąteczne z dostawą do domu lub odbiorem własnym w kwiaciarni.
Rozwiń