Boże Narodzenie

Święta to czas z bliskimi, a ten najlepiej spędzać w rodzinnym domu pełnym bożonarodzeniowych dekoracji. Jednymi z najpiękniejszych są kwiaty na Boże Narodzenie. Sprawdź naszą ofertę i poczuj zapach świątecznej atmosfery!

Kwiaty na święta

Gdy wkoło jest zimowo i mroźno, a świat za oknem skrzy się bielą śniegu, warto dodać życia i koloru domowym wnętrzom! Dlatego nasze propozycje kwiatów świątecznych wibrują żywą zielenią roślin iglastych oraz czerwienią płatków i dekoracji. Możesz wybierać wśród szerokiej oferty bukietów, które staną w centralnym miejscu świątecznego stołu albo będą widoczne z daleka, stojąc na parapecie. Kompozycje zaprojektowaliśmy tak, by pasowały do specyfiki świąt Bożego Narodzenia, czyli na bogato! Znajdziesz w nich amarylis, gerbery, czerwone róże czy goździki. Pięknym kwiatom towarzyszą wyjątkowe ozdoby jak bombki, ilex, sosnowe szyszki, laski cynamonu, hypericum i liście. Wielu z nas hołduje świątecznym tradycjom. Dlatego w kwiaciarni Vivaldi przygotowujemy klasyczne stroiki na stół, wieńce do powieszenia na drzwi czy bukiety z niekwestionowanym symbolem Bożego Narodzenia - gwiazdą betlejemską. Natomiast fanom nowoczesności polecamy nasz grudniowy flower box albo skandynawską kompozycję świąteczną w doniczce.

Jak zamówić kwiaty na Boże Narodzenie?

Gdy myślisz “kwiaty na Boże Narodzenie Poznań”, kwiaciarnia Vivaldi przybywa z pomocą! Na naszej stronie zamówisz najpiękniejsze bukiety, stroiki i żywe dekoracje świąteczne z dostawą do domu lub odbiorem własnym w kwiaciarni.
Rozwiń
Michał Nowak
Michał Nowak
2022-08-14
Piękne róże, na pewno przy kolejnej okazji wrócę do kwiaciarni Vivaldi i nigdzie indziej;) Przemiła także pani florystka, zabezpieczyła kwiaty i udzieliła porad w kwestii dbania o róże. Zdecydowanie polecam
Michal M
Michal M
2022-08-06
Przemiła obsługa, piękny bukiecik dla Panny młodej 👍👍👍👍❤️
Krzysztof Ratajczak
Krzysztof Ratajczak
2022-08-03
Agnieszka Grzempowska
Agnieszka Grzempowska
2022-07-28
Prz Kln
Prz Kln
2022-07-26
Zawsze ładne bukiety
Jacek Kapczyński FotoGrafika
Jacek Kapczyński FotoGrafika
2022-07-14
Bardzo polecam tę kwiaciarnię, piękne bukiety elegancki wystrój, nie jak stragan z zieleniną. Wszystko na najwyższym poziomie, wiąże się to niestety z ceną, ale naprawdę warto.
Rafał Kalawski
Rafał Kalawski
2022-07-13
Kwiaty zamówione z dostawą. Mimo pomyłki z mojej strony Państwo uratowali sytuację i kwiaty dotarły do adresatki w ekspresowym tempie. Polecam
Pamela Suchorska
Pamela Suchorska
2022-07-12
Marioss Bross
Marioss Bross
2022-07-08
Kwiaciarni Vivaldi i obsłudze serdecznie dziękuję!! Piękne kwiaty, do tego na życzenie pięknie zapakowane wino, takie jak chciałem, plus ekstra prezent o który również zadbała przemiła Pani. Zdjęcie całości robi wrażenie, a wszystko dostarczone na miejsce i czas.... Wszystkim polecam!!!
Monika Nowicka
Monika Nowicka
2022-07-02
Przepiękne kwiaty. Wspaniała obsługa