Miłość

Czasami trudno powiedzieć te dwa proste słowa - Kocham Cię. W takich sytuacjach najlepsze są bukiety, które wyrażają więcej niż 1000 słów!

Dlaczego warto wyrazić miłość za pomocą kwiatów?

Miłość to trudna sztuka. Wymaga odwagi i szczerości, ale moment, gdy wyrazisz pełnię uczuć ukochanej osobie daje radość tak wielką, że dosłownie unosisz się w chmurach! Nie ma jednak powodu, by nie skorzystać z małej pomocy, szczególnie gdy doskwiera Ci nieśmiałość. Dlatego w kwiaciarni Vivaldi przygotowaliśmy kwiaty, które wyrażają miłość, namiętność, pożądanie, szacunek i oddanie.

Bukiety, które mówią “Kocham Cię”

Kwiaty Kocham Cię skomponowane są głównie z róż. Bo czy jest coś bardziej wymownego niż wręczenie bukietu w kolorze i symbolu miłości? A jeśli dodasz do tego bilecik z krótką wiadomością dla ukochanej, to naprawdę nie ma bardziej romantycznego sposobu na wyrażenie swoich uczuć. Zamów bukiet czerwonych róż lub inny, który Ci się podoba, a my zajmiemy się tym, by trafił tam, gdzie powinien - prosto do serca ukochanej osoby.
Rozwiń
Michał Nowak
Michał Nowak
2022-08-14
Piękne róże, na pewno przy kolejnej okazji wrócę do kwiaciarni Vivaldi i nigdzie indziej;) Przemiła także pani florystka, zabezpieczyła kwiaty i udzieliła porad w kwestii dbania o róże. Zdecydowanie polecam
Michal M
Michal M
2022-08-06
Przemiła obsługa, piękny bukiecik dla Panny młodej 👍👍👍👍❤️
Krzysztof Ratajczak
Krzysztof Ratajczak
2022-08-03
Agnieszka Grzempowska
Agnieszka Grzempowska
2022-07-28
Prz Kln
Prz Kln
2022-07-26
Zawsze ładne bukiety
Jacek Kapczyński FotoGrafika
Jacek Kapczyński FotoGrafika
2022-07-14
Bardzo polecam tę kwiaciarnię, piękne bukiety elegancki wystrój, nie jak stragan z zieleniną. Wszystko na najwyższym poziomie, wiąże się to niestety z ceną, ale naprawdę warto.
Rafał Kalawski
Rafał Kalawski
2022-07-13
Kwiaty zamówione z dostawą. Mimo pomyłki z mojej strony Państwo uratowali sytuację i kwiaty dotarły do adresatki w ekspresowym tempie. Polecam
Pamela Suchorska
Pamela Suchorska
2022-07-12
Marioss Bross
Marioss Bross
2022-07-08
Kwiaciarni Vivaldi i obsłudze serdecznie dziękuję!! Piękne kwiaty, do tego na życzenie pięknie zapakowane wino, takie jak chciałem, plus ekstra prezent o który również zadbała przemiła Pani. Zdjęcie całości robi wrażenie, a wszystko dostarczone na miejsce i czas.... Wszystkim polecam!!!
Monika Nowicka
Monika Nowicka
2022-07-02
Przepiękne kwiaty. Wspaniała obsługa