kwiaty z okazji dnia matki

JAK ZAMÓWIĆ KWIATY DLA MAMY W 3 PROSTYCH KROKACH

Jest taki dzień, na który wiele kobiet czeka bardziej niż na własne urodziny. To również jeden z tych dni, gdy drzwi kwiaciarni Vivaldi się nie zamykają. Ten dzień to 26 maja, dzień Matki. Przeczytaj, jak się do niego przygotować i
sprawić radość mamie w 3 krokach!

JAKIE KWIATY DLA MAMY

Po pierwsze – wybierz kwiaty. Skorzystaj z naszej kategorii Dzień Mamy, a
znajdziesz najlepsze propozycje od Vivaldi – bukiety różane, mieszane albo
kompozycje z piwonii. Doskonałym pomysłem, który zachwyci twoją mamę jest podarowanie jej kwiatów doniczkowych, a storczyki 4-pędowe dodatkowo wprowadzą orientalny i elegancki klimat do wnętrz. Można też postawić na wariant w stylu glamour, czyli nasze flower boxy! Z pewnych źródeł wiemy, że wprawiają w zachwyt każdego. Bez wyjątku.
Możesz skusić się na dowolną propozycję z oferty Vivaldi albo zapytać nas o
radę – telefonicznie lub mailowo. Obojętnie, które kwiaty ostatecznie
wybierzesz, masz pewność, że będą piękne i świeże!

JAK ZAMÓWIĆ KWIATY DLA MAMY

Po drugie – złóż zamówienie na wybrane kwiaty z okazji dnia Matki. Kluczowa sprawa to czas, dlatego pamiętaj, aby sfinalizować zakup z wyprzedzeniem.

Oferujemy zarówno odbiór własny, jak i wysyłkę kurierem kwiatowym na
terenie Poznania i okolic. Wybierz datę i opcjonalnie godzinę dostawy – w tym przypadku prosimy o wyrozumiałość w razie przesunięć godzinowych ze względu na dużą liczbę zamówień i ogromny ruch w kwiaciarni.

Sprawdź dwa razy adres dostawy oraz numery telefonu – twój i twojej Mamy. W razie pomyłki dostarczenie kwiatów będzie utrudnione, a przecież wszyscy chcemy, aby ten dzień był perfekcyjny.

KOCHANA MAMO…

Po trzecie – spraw radość Mamie. Oprócz przepięknych kwiatów dostarczonych do rąk Mamy w dniu jej święta, warto podarować coś jeszcze. Napisz w zamówieniu treść życzeń, a my wypiszemy je na bileciku. Niech płyną prosto z serca!,

kwiaty z  okazji dnia matki