Flower box na każdą okazję

Flower box to pudełko z kwiatami, które może być nie tylko dekoracją, ale i pięknym prezentem na każdą okazję. Flower box to nic innego jak eleganckie pudełko, w którym znajduje się kompozycja ze świeżych kwiatów. Dlaczego jest tak popularna i czy to dobry pomysł na prezent? 

Flower box – najmodniejsza dekoracja florystyczna

Od jakiegoś czasu pudełka z kwiatami cieszą się wielką popularnością. Jednak pomysł ten nie narodził się w Polsce, a przywędrował do nas z Rosji i z Emiratów Arabskich. Flower box stał się tam symbolem luksusowego prezentu i trudno się temu dziwić. Do flower boxów wkładane są zazwyczaj róże i to one są najbardziej popularne. Jednak coraz częściej zamawiane są boxy z kwiatów mieszanych. Jednak to właśnie róże wyglądają w pudełkach najbardziej luksusowo. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają flower boxy w rosyjskim wydaniu możecie kliknąć tutaj

.

Flower box

.

Czy flower box to dobry pomysł na prezent?

Odpowiedź jest prosta-flower box to idealny pomysł na prezent i to na każdą okazję! Rocznica ślubu, urodziny, dzień matki, ale też wręczenie kwiatów bez okazji właśnie jako flower box to naprawdę świetny wybór? Dlaczego? 

  • kwiaty mają stały dostęp do wody, a obdarowana osoba nie musi martwić się o wazon lub inne naczynie,
  • flower boxy są wygodne podczas transportu, wytrzymają naprawdę długą podróż,
  • pudełka to świetna alternatywa dla tradycyjnego bukietu,
  • kiedy kwiaty zwiędną, pudełko może posłużyć jako ozdoba lub do przechowywania drobiazgów.

.

flower box

.

Jakie pudełko wybrać i na co zwrócić uwagę? 

Box, czyli pudełko, w którym mają znaleźć się kwiaty, można wybrać samodzielnie i dopasować do aranżacji wnętrza mieszkania, czy biura. W ten sposób box będzie nie tylko miłą niespodzianką, ale też eleganckim dodatkiem do wnętrz. Jednymi z najczęściej wybieranych kwiatów do flower boxów są róże. Czerwone róże w czerwonym, srebrnym i różowym pudełku to klasyczny wybór, jednak kształtów i kolorów boxów jest naprawdę mnóstwo. Zdecydować się można nie tylko okrągłe, ale też na kwadratowe pudełka, a wszystkie boxy dostępne są w małych i większych rozmiarach

.

flower box

.

Jak zamówić flower box?

Kwiatowe pudełka będą świetnym pomysłem na prezent, a zamówić można je również w naszej kwiaciarni. Moda na piękne kompozycje kwiatowe dotarła również do nas i z wielką przyjemnością przygotujemy pudełko pełne pachnących kwiatów. Flower box możecie zamówić, kontaktując się z nami tutaj, a nasze pomysły na kwiatowe kompozycje w pudełkach znajdziecie również na Facebooku.