Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne to coś, co spędzać może sen z powiek przyszłej młodej pary. Jak dopasować je do sukni ślubnej i garnituru pana młodego, jak połączyć je z tym, co praktyczne i co bardzo nam się podoba i wreszcie, jak znaleźć kogoś, kto będzie wiedział, czego tak naprawdę oczekujemy? Nie ma problemu, współpraca z florystką to czysta przyjemność, również dla samej florystki! A to chyba najważniejsze! 

Dekoracje ślubne

Ile przyszłych par młodych, tyle pomysłów na dekoracje ślubne! Niektóre pary mają już sprecyzowane wymagania, innym podoba się coś, co widzieli u swoich znajomych, lub chcą czegoś, co pokaże wszystkim, że cena absolutnie nie gra roli. Jeżeli chodzi o mnie, czyli osobę, która na co dzień przygotowuje dekoracje z kwiatów, bukiety czy wianki, uwielbiam śluby, podczas których mogę pokazać parę młodą bardzo naturalnie. Ślub po mojemu to coś, napędza mnie do pracy! Oczywiście wszystkie pomysły przyszłej młodej pary biorę pod uwagę, ale lubię, gdy dekoracje są bardzo osobiste i idealnie dopasowane do charakteru całego ślubu i wesela. 

Jak wygląda współpraca z przyszłą młodą parą? 

Wszystkie szczegóły Waszego i tylko Waszego dnia, są ustalane ze mną indywidualnie. Zazwyczaj pierwszy kontakt mam z parą młodą poprzez profil na Facebooku, maila, czy też z polecenia innych, zadowolonych już teraz małżonków i ich gości. Tak zaczyna się zawsze moja najprzyjemniejsza podróż związana z przygotowaniem dekoracji na ślub i wesele! To moja wielka pasja, więc tym bardziej lubię nowe wyzwania!

.

Dekoracje ślubne
Spełniam marzenia pary młodej!

.

Drugi krok to spotkanie z przyszłą parą młodą lub co zdarza się dość często, z przyszłą panną młodą. Rozmawiamy o oczekiwaniach, związanych z dekoracjami i porównujemy wizję, jaką ma para młoda, z tym, co mogę dla nich zrobić. 

Dla mnie najważniejsze w rozmowie z przyszłą parą młodą jest to, aby zwróciła uwagę na to, jak ma wyglądać jej wymarzony ślub. Jeśli zawsze marzyli o dużym weselu, z rodziną i przyjaciółmi, z motywem przewodnim, jakim są Gwiezdne Wojny, to podejmę się tego wyzwania bez wahania! Jeśli ma być to skromny ślub w stylu rustykalnym, nie ma problemu! Ślub zimą, jesienią, śluby w dużych dworkach i pałacach, a także w ogrodach to duże pole dla mojej wyobraźni. Nigdy nie odmawiam parze młodej, nie sugeruję, aby zmienili swój zamysł. Dzień ślubu ma być dla nich wyjątkowy, ma być spełnieniem ich marzeń, a ja właśnie te marzenia spełniam!

.

Dekoracje ślubne
Ślub w plenerze lub gdziekolwiek wymarzy sobie przyszła para młoda!

.

Kolejny krok? Zbudowanie zaufania do mnie, jako do osoby, która ma zająć się dekoracjami w dniu ślubu i wesela! Tutaj zawsze znajdziemy wspólny język, bo jestem otwarta na wszystkie sugestie pary młodej i choć lubię puścić wodze fantazji, to wiem, że w tym dniu to właśnie para młoda ma mieć jej więcej ode mnie! Przedstawiam więc propozycję cenową, pokazuję przykładowe zdjęcia z realizacji i razem ustalamy wspólną wizję. Kiedy moje pomysły i pomysły przyszłej pary młodej są ze sobą spójne, zabieram się do pracy i to jest właśnie najprzyjemniejsza część!

 

Dekoracje na ślub i wesele

Czym zajmuje się florystka, jeżeli chodzi o przygotowania do ślubu i wesela? Sprawia, że sala i miejsce wesela są jak z bajki! Oczywiście cała magia zaklęta jest w wizji mojej i pary młodej, ale sprawiam, że wszystko jest ze sobą spójne, a dekoracje współgrają z bukietem, czy wiankiem panny młodej. Jakie dekoracje przygotowuję? Przede wszystkim:

 • bukiety ślubne,
 • butonierki,
 • bransoletki kwiatowe na rękę,
 • wianki na głowę,
 • bukiety dla rodziców,
 • kompozycje na stoły,
 • dekoracje i oświetlenie sali,
 • dekoracje w kościele,
 • dekoracje samochodu,,
 • bańki mydlane,
 • balony z helem,
 • meble eventowe wraz z namiotami,
 • ślub cywilny w plenerze,
 • dekoracje krzeseł,
 • organizacja zastawy ślubnej.

.

dekoracje krzeseł
Zajmuję się oprawą i dekoracją całego ślubu i wesela

 

Nie jestem zwolenniczką 'konkursów cenowych’. Dekoracje ślubne, które tworzę są dobierane indywidualnie do każdego ślubu i wesela, więc również ich cena idzie w parze z najlepszymi kwiatami, dodatkami i detalami. W trakcie przygotowań dekoracji na ślub i wesele zawsze towarzyszy mi plastyczka, z którą konsultuję pomysły swoje i przyszłej pary młodej. W ten sposób mam gwarancję, że wszystkie dekoracje będą prezentowały się naprawdę z dużą klasą, a każdy detal będzie dobrze zaplanowany. 

.

Jeżeli macie ochotę na więcej zdjęć dekoracji i inspiracji ślubnych zapraszam na mój profil Facebookowy. Możecie zadzwonić, napisać, a ja chętnie spotkam się z Wami i razem zaczniemy planować jeden z najważniejszych momentów w Waszym życiu!