Kwiaty z dostawą Poznań – kwiaciarnia Vivaldi

1. świeże kwiaty- Kwiaciarnia Vivaldi, aby zapewnić swoim klientom pełną satysfakcję z zakupów oraz zadowolenie, pozyskuje kwiaty bezpośrednio od holenderskich ogrodników. Pozwala nam to zagwarantować klientom kwiaty najwyższej jakości.

 2. duży wybór kwiatów- zależy nam, aby każdy z klientów mógł wybrać bukiet, który go zachwyci, dlatego dbamy o duży asortyment oraz dostępność, która nie pozwoli przejść obojętnie. W naszej ofercie znajdą Państwo bukiety mieszane, róże, flower boxy, kwiaty doniczkowe oraz trwałe wieczne róże. Jeśli mimo wszystko, nie uda się znaleźć odpowiedniego bukietu, z sugestiami klienta, nasze florystki wyczarują bukiet idealny na daną okoliczność.

3. trwałe kwiaty- kwiaciarnia Poznań pozyskuje kwiaty od najlepszych i sprawdzonych dostawców, bez pośredników. Gwarantuje to świeżość i trwałości bukietów. Nasza oferta florystyczna oraz dbałość o wybór kwiatów sprawia, że otrzymasz idealny bukiet na każdą z możliwych okazji.

4. wysoko wykwalifikowana kadra-  zespół naszej kwiaciarni to wysoko wykwalifikowane, doświadczone i zaangażowane osoby, które ciągle podnoszą swoją wiedzę o bieżących trendach oraz nowo stosowanych technikach. Świadczone przez nas usługi florystyczne to gwarancja niezawodności, perfekcji i spełnienia oczekiwań klienta. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, aby efekt pracy przekraczał oczekiwania klienta.

5. najpiękniejsze bukiety w Poznaniu– kompozycje, które oferuje poczta kwiatowa Poznań, są stworzone ze świeżych i jakościowych kwiatów, które zestawione w kreatywne kompozycje, wywołają uśmiech na każdej twarzy. Żaden z bukietów, które wychodzą spod ręki naszych profesjonalnych florystek, nigdy nie rozczarują nawet najbardziej wymagającego klienta. Poczta kwiatowa Poznań to najlepiej wykonane bukiety kwiatów, flower boxy, wieńce i wiązanki pogrzebowe, kwiaty doniczkowe i wieczne róże w Poznaniu. Dodatkowo od kilku lat cała oferta znajduje się rói)nież w formie kwiaciarni internetowej. Zamówienia dostarczane są pod wskazany adres na terenie Poznania i okolic.

6. otwarte 7 dni w tygodniu- jesteśmy dla Ciebie, zawsze, gdy nas potrzebujesz. Kompozycje kwiatowe oraz bukiety jesteśmy w stanie przygotować każdego dnia. Godziny otwarcia kwiaciarni (poniedziałek – sobota 8:00 – 20:00 i niedziela 10:00 – 18:00).

7. dostawy kwiatów do klienta 7 dni w tygodniu- Wybrany bukiet może trafić na wskazany adres i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy dokonać zakupu poprzez kwiaciarnię internetową i zlecić dostawę, która zostanie zrealizowana bez pośredników, co gwarantuje idealny przebieg zamówienia na terenie Poznania i okolic. Bez względu na to, co zostanie zamówione – czy to bukiet kwiatów, wieniec lub wiązanka pogrzebowa, wieczne róże lub kwiaty doniczkowe – każdy produkt trafi do adresata w określonym czasie. Kwiaty z dostawą Poznań to wyjątkowa usługa, która na pewno wielokrotnie okaże się przydatna, uratuje z opresyjnych sytuacji, zaskoczy obdarowaną osobę, wywoła uśmiech i pomoże w wyrażeniu najszczerszych uczuć. Bukiety kwiatów dostarczamy 7 dni w tygodniu w godzinach pracy kwiaciarni.

8. sprawne dostawy na terenie Poznania i najbliższych okolic- Wszystkie zamówienia, które są złożone do godziny 18 od poniedziałku do soboty, zostaną dostarczone w danym dniu. Wyjątkiem jest niedziela – pracujemy do 18 więc zamówienia składamy do 2/3 godzin przed zamknięciem kwiaciarni. Z pomocą kurierów kwiatowych, jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty dla każdego do 2/3 godzin od przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności za pomocą przelewu bankowego, wysłanie potwierdzenia pozwoli nam na znacznie szybszą realizację).

9. dużo form płatności- dla ułatwienia dokonania zakupów w kwiaciarni internetowej w Poznaniu było znacznie łatwiejsze dla każdego z klientów, posiadamy wiele dostępnych metod płatności. Sfinalizowanie transakcji jest możliwe za pomocą blik, MasterCard, Visa, PayU oraz transakcji MOTO.

10. najlepsza obsługa w Poznaniu- uprzejma, doświadczona i pomocna obsługa w sklepie? W Vivaldi właśnie tak mamy… Miła atmosfera pozwoli Ci się odnaleźć w naszej kwiaciarni prawie jak w domu 😉 Służymy profesjonalną poradą, dla każdego klienta!