Bukiet róż „Szacunek” – Kreator bukietu

0,00 

Dostępny w magazynie

Bukiet róż „Szacunek” – Kreator bukietu

0,00 

Dostępny w magazynie

Quick Overview

Podaruj białe róże osobie zasługującej na Twój najwyższy szacunek!

Kwiaty w kolorze niewinności to najpiękniejszy sposób na uczczenie osoby o czystym sercu. Białe róże, zwane “kwiatami niosącymi światło”, wyrażają nasz najwyższy szacunek, lojalność i oddanie. Doskonale sprawdzają się przy podniosłych ceremoniach, jak ślub, rocznica czy absolutorium, a także w każdej okazji, wymagającej nieskazitelnej elegancji.

Wybierz liczbę róż w bukiecie i zdecyduj, czy chcesz, aby kompozycja została udekorowana. Każda decyzja będzie dobra, bo róża jest tak doskonała, że broni się zarówno sauté, jak i w towarzystwie. A do ozdoby wykorzystujemy tylko eleganckie i mało spotykane dodatki!

Ten gatunek róż jest dostępny w dwóch długościach – 40 lub 60 cm. Niezależnie, który rozmiar wybierzesz, gwarantujemy ogrom radości i zadowolenie z jakości w najwyższym stopniu! Wszystko dlatego, że każdą różę sprowadzamy bezpośrednio od sprawdzonych ogrodników. Z dbałością na każdym etapie – od wyboru, przez transport, aż do sposobu przechowywania. Pamiętaj jednak o właściwej pielęgnacji w domu! Podetnij róże pod skosem i wstaw do dużej ilości wody, a bukiet “Szacunek” zachowa swoją świeżość na bardzo długo! Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij!

9959 w magazynie

    • 9 zł
    • 12 zł
    • 15 zł
    • 0 zł