Niezapomniany Dzień Babci i Dziadka 

Babcia i Dziadek są wyjątkowymi postaciami w naszych życiach i są dla nas niezwykle ważni. Darzą nas bezinteresowną miłością i poświęcają nam czas, nigdy niczego w zamian nie oczekując poza odrobiną naszej uwagi, okazania, że o nich myślimy i pamiętamy czy przeznaczenia chwili na rozmowę. Dlatego warto wyrazić im swoją miłość i wdzięczność poprzez uczynienie Dnia Babci i Dnia Dziadka niezapomnianymi dla nich. Pokażmy im, jak wiele dla nas znaczą!

Jak umilić Dziadkom ich święto? Pomysły na wspólne spędzenie Dnia Babci/Dnia Dziadka.

Zawsze warto pamiętać o naszych Dziadkach, ale w te szczególne dni, będące ich świętem
i upamiętniające ich rolę w naszych życiu, warto poświęcić Dziadkom wyjątkowo dużo uwagi. Często zdarza się, że w naszym szybkim, zabieganym życiu brakuje nam czasu na spędzenie wartościowych, intymnych chwil z bliskimi. Przez to możemy myśleć, że kupno prezentu to wystarczający gest okazujący uczucie i zaangażowanie. My jednak się z tym nie zgadzamy!
W kwiaciarni Vivaldi przyświeca nam wyjątkowe motto – nie oferujemy kwiatów, oferujemy emocje! Dlatego też zachęcamy do tego, aby Dzień Babci i Dziadka był dniem pełnym ciepłych uczuć i wyjątkowej bliskości z naszymi Dziadkami.

Poświęć chwilę na zaplanowanie całego dnia z myślą o Dziadkach i zadbaj o nich tak, jak na to zasługują. Zamiast standardowych odwiedzin, zaproponuj im kawę w ulubionej kawiarni albo zaproś ich do kina czy muzeum. Ważne, aby pomyśleć o czasie na dłuższą rozmowę, podczas której Dziadkowie będą mogli się przed Tobą otworzyć, a Ty – uważnie ich wysłuchać. Możesz wspólnie z Dziadkami obejrzeć przywołujące rozczulające wspomnienia i wzruszające historie stare zdjęcia, wybrać się na długi spacer po pięknym parku albo zabrać Dziadków na relaksujący masaż czy degustację pysznych potraw w ekskluzywnej restauracji. Natomiast jeżeli chcecie zrobić coś naprawdę wyjątkowego, proponujemy zamówienie kwiatów, które dostarczymy prosto do rąk Dziadków. To miła niespodzianka, która na pewno będzie udanym startem tego wspaniałego dnia!

Wyjątkowy prezent na Dzień Babci/Dzień Dziadka, który podbije serce – kwiaciarnia Poznań

Uprzyjemnijmy naszym dziadkom ten wyjątkowy dzień podarunkiem pokazującym, że o nich myślimy. Pamiętajmy, że nie potrzeba dużo pieniędzy, aby wywołać wielkie emocje… A te zawsze towarzyszą chwili, gdy obdarowujemy najbliższych kwiatami. Kup Babci piękny bukiet świeżych kwiatów i spraw, że poczuje się doceniona. Klasyczne róże zawsze się spiszą, ale równie dobrze możesz zaskoczyć mniej oczywistą kompozycją zawierającą goździki, eustomę czy alstremerię. Jeżeli chcesz wykazać się oryginalnością, a także skłonić dziadków do wspomnienia ich nieprzemijającej miłości, możesz sprawić Babci bukiet przypominający ten, który niosła w dniu swojego ślubu z Dziadkiem.

Tak samo ciepło przyjęty zostanie podarunek w postaci kwiatów doniczkowych. Dziadkowie je uwielbiają! Możesz zdecydować się na bluszcz, begonię, sansevierię lub drzewko szczęścia. Niezależnie od tego, jakie kwiaty wybierzesz dla swoich dziadków, ważne jest, by były one świeże i pięknie przystrojone – tym zajmiemy się my.

W kwiaciarni Vivaldi znajdziesz nie tylko piękne kwiaty – oferujemy również możliwość stworzenia całego zestawu prezentowego na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Do bukietu możesz zamówić piękny wazon, czekoladki luksusowe oraz Raffaello. Warto również dorzucić preparat Biovital, który doskonale wyrazi naszą troskę o zdrowie ukochanych dziadków. Zwieńcz całość wyjątkową notatką z osobistą wiadomością, która rozczuli Dziadków! Zarówno kwiaty, jak
i zestaw prezentowy możesz zamówić szybko i sprawnie przez internet, wybierając opcję dostawy pod drzwi lub odbiór własny.

Azalia
69,00 
Bukiet „Bajecznych kolorów”
Od 125,00  do 195,00 
Bukiet „Tęczowe Życzenia”
Od 129,00  do 159,00 
Bukiet „Wszystkiego Najlepszego”
Od 129,00  do 189,00 
Misza Kałużny
Misza Kałużny
2023-04-15
Zawsze zadowolony! Piękne, gotowe do kupienia kompozycję. Jeżeli ktoś ma inne oczekiwania pomocny personel stworzy coś według życzenia.
Kamil Matusiak
Kamil Matusiak
2023-04-14
Obsługa pomocna i służąca rada w wyborze. Kwiaty przepiękne i dostarczone na czas. Dziękuję i z pewnością wrócę!
Piotr Sawiński (kopiboksuj)
Piotr Sawiński (kopiboksuj)
2023-03-31
Doskonała obsługa, piękne kwiaty dostarczone idealnie na czas :) polecam, najlepsza kwiaciarnia w Poznaniu 🙏🏻
Dariusz Dudziak
Dariusz Dudziak
2023-03-29
Full service!!! Profesjonalna obsluga!!! Firma godna polecenia!!!
Marian Kaczmarek
Marian Kaczmarek
2023-03-26
Kompetentna obsługa.Polecam
Sonia Dzidek
Sonia Dzidek
2023-03-14
Dobra kwiaciarnia, ładne bukiety i miła obsługa ;)
Magdalena C
Magdalena C
2023-03-05
Zamówiłam kwiaty z czekoladkami. Zamówione i dostarczone w niedzielę, super ceny, obsługa na najwyższym poziomie pomimo trudności. Pan był przemiły i bardzo pomocny. Dziękuję, na pewno skorzystam z usług Kwiaciarni Vivaldi w przyszłości. Polecam!!