Kwiaty na dzień babci i dziadka

Najpiękniejszy dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w naszych sercach. Kochają nas bezwarunkowo, rozpieszczają i nie oczekują niczego w zamian poza chwilą uwagi, pamięcią, rozmową czy po prostu naszą obecnością. Tym bardziej warto pokazać im, ile dla nas znaczą. Spraw, aby Dzień Babci i Dzień Dziadka był dla nich niezapomnianym przeżyciem!

Jak świętować dzień Babci/dzień Dziadka?

Zachęcamy do tego, aby pamiętać o dziadkach cały rok. Niemniej jednak postarajmy się, aby ten jeden szczególny dzień poświęcić w całości dla nich. Zwykle jest tak, że nie mamy czasu, wciąż za czymś gonimy i prowadzimy szybkie życie. To z kolei może prowadzić do tego, że kupienie dziadkom prezentu uznajemy za wystarczający sposób uczczenia ich. My uważamy, że to ogromny błąd! W kwiaciarni Vivaldi kierujemy się filozofią – nie oferujemy kwiatów, oferujemy emocje! I zgodnie z tym podejściem proponujemy, aby Dzień Babci i Dziadka był przeżyciem pełnym ciepłych uczuć.

Zaplanujcie cały dzień i zaopiekujcie się dziadkami tak, jak na to zasłużyli. Zamiast przychodzić do nich na kawę, zaproście ich do cukierni albo do swojego domu. Zapewnijcie nieograniczony czas na swobodną rozmowę i pozwólcie popłynąć strumieniowi wspomnień, którego wysłuchajcie z uwagą. Obejrzyjcie razem stare zdjęcia, pójdźcie na długi spacer albo zabierzcie dziadków na masaż. A jeśli chcecie zrobić coś naprawdę super, mamy propozycję – zamówcie kwiaty, a my dostarczymy je wprost do ich rąk. Taka niespodzianka może być wspaniałym początkiem pięknego dnia!

Co kupić Babci, co kupić Dziadkowi?

Dzień spędzony z dziadkami warto jeszcze bardziej uprzyjemnić miłym podarunkiem. Najważniejsza zasada brzmi – nie trzeba wielkich pieniędzy, aby wywołać wielkie emocje. A te zawsze towarzyszą momentowi, gdy obdarowujemy bliskie osoby kwiatami. Postaw na tradycyjny bukiet świeżych kwiatów, a z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy ukochanej babci. Różana klasyka broni się zawsze, ale równie doskonale sprawdzą się tu kompozycje z eustomy, goździków czy alstremerii. A jeśli chcesz dołożyć do tego kreatywność i sentymentalną nutę, podaruj babci bukiet podobny do tego, który niosła w dniu ślubu z dziadkiem!

Tak samo ciepło przyjęty zostanie podarunek w postaci kwiatów doniczkowych. Dziadkowie je uwielbiają! Bluszcz, begonia, sansevieria, a może drzewko szczęścia? Cokolwiek wybierzesz, radość gwarantowana!

Pamiętaj, że kwiaciarni Vivaldi kupisz nie tylko kwiaty. Pomożemy Ci stworzyć cały zestaw prezentowy. Do bukietu możesz zamówić piękny wazon, czekoladki luksusowe oraz Raffaello. Warto również dorzucić preparat Biovital, który doskonale wyrazi naszą troskę o zdrowie ukochanych dziadków. A wisienką na torcie niech będzie bilecik z serdeczną dedykacją! Wszystko to zamówisz online z dostawą lub odbiorem własnym.

IDS Production
IDS Production
2022-03-31
Отличный салон. Дороговато, но качество на уровне
PolmozbytPoznan
PolmozbytPoznan
2022-03-30
Maksymilian Rimke
Maksymilian Rimke
2022-03-26
Zbigniew Sompolski
Zbigniew Sompolski
2022-03-19
Eezri
Eezri
2022-03-18
andrzej kulakowski
andrzej kulakowski
2022-03-18
Jakub
Jakub
2022-03-15
Anna Winnicka
Anna Winnicka
2022-03-14
Dziękuję bardzo za perfekcyjne zrealizowanie zamówienia. Kwiaty świeże i piękne, dostarczone na czas. Widać, że pracują tu ludzie z pasją, którym zależy na zadowoleniu klienta. Serdecznie polecam
Bartosz Janicki
Bartosz Janicki
2022-03-11
Prócz pięknych kwiatów miła i profesjonalna obsługa :)
Kriss TooF
Kriss TooF
2022-03-07
Zawsze zadowolony