Jakie kwiaty na randkę i nie tylko.

Twoja dziewczyna ma urodziny i nie wiesz co kupić? Albo sprawiłeś jej przykrość i szukasz sposobu, aby ją przeprosić? A może dopiero zakochałeś się i chcesz zdobyć serce wybranki? W każdym przypadku bukiet ciętych kwiatów będzie idealnym rozwiązaniem. Tylko ile kwiatów podarować?
Przeczytaj i dowiedz się, aby nie popełnić kwiatowego faux pas!

Złota zasada florystycznego savoir-vivre

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. I rzeczywiście coś w tym jest, bo generalna zasada nakazuje wręczać tylko nieparzystą liczbę kwiatów. Jeśli nie wierzysz w przesądy, spójrz na estetyczną stronę tej reguły – pięć kwiatów dużo lepiej układa się w wazonie niż cztery czy sześć. Oczywiście jak od każdej zasady, tu również są wyjątki. Jeżeli wręczasz kwiaty dziewczynie z okazji np. parzystej rocznicy związku czy 18 urodzin, powinieneś kupić tyle kwiatów, ile liczy dany jubileusz. A w przypadku ograniczonego budżetu i bardzo dużych okazji możesz kupić mniejszy bukiet i skorzystać z cyferek do kwiatów, które w naszej kwiaciarni robimy sami z eleganckiego druciku w kolorze srebrnym lub złotym.

Kwiaty na pierwsze spotkanie

Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Jeśli spotykasz się z dziewczyną po raz pierwszy lub chcesz, aby wypadło niezobowiązująco, dobrym pomysłem jest podarowanie jednej, długiej róży. To też bardzo romantyczne! W dodatku, według florystycznego zwyczaju, pojedynczy kwiat oznacza miłość od pierwszego wejrzenia.

Z okazji i bez okazji

Większość kobiet uwielbia dostawać kwiaty. W szczególności bez okazji. To niemal zawsze miła niespodzianka świadcząca o żywym uczuciu. A płeć piękna zgodnie twierdzi, że bardziej od wielkości bukietu, liczy się sam gest. Dlatego kup tyle kwiatów, ile masz ochotę. Warto też przedłożyć jakość nad ilość – skup się na tym, aby wybrać te najpiękniejsze i najświeższe. Dowiedz się również, jaki jest ulubiony gatunek obdarowywanej osoby – róże, tulipany, a może peonie? Mamy nadzieję, że powyższe rady okażą się przydatne i raz na zawsze rozwiały twoje wątpliwości co do tego, ile kwiatów należy kupić dla dziewczyny!

IDS Production
IDS Production
2022-03-31
Отличный салон. Дороговато, но качество на уровне
PolmozbytPoznan
PolmozbytPoznan
2022-03-30
Maksymilian Rimke
Maksymilian Rimke
2022-03-26
Zbigniew Sompolski
Zbigniew Sompolski
2022-03-19
Eezri
Eezri
2022-03-18
andrzej kulakowski
andrzej kulakowski
2022-03-18
Jakub
Jakub
2022-03-15
Anna Winnicka
Anna Winnicka
2022-03-14
Dziękuję bardzo za perfekcyjne zrealizowanie zamówienia. Kwiaty świeże i piękne, dostarczone na czas. Widać, że pracują tu ludzie z pasją, którym zależy na zadowoleniu klienta. Serdecznie polecam
Bartosz Janicki
Bartosz Janicki
2022-03-11
Prócz pięknych kwiatów miła i profesjonalna obsługa :)
Kriss TooF
Kriss TooF
2022-03-07
Zawsze zadowolony