Kwiaciarnia Poznań Vivaldi- dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Vivaldi, kwiaciarnia Poznań ma bardzo duże doświadczenie, ponieważ jest na rynku florystycznym od ponad 25 lat, a połączenie tego z nowoczesnością, pozwala na stworzenie perfekcyjnych bukietów. Poczta kwiatowa Poznań łączy wypracowany przez wiele lat kunszt ze współczesnymi oczekiwaniami klientów. Aby wywołać uśmiech na twarzy u każdego z naszych klientów, kwiaciarnia Poznań tworzy wyjątkowe kompozycje ze świeżych i wyjątkowych kwiatów. Dodatkowym atutem, naszej kwiaciarni, jest możliwość dostarczenia bukietów za pośrednictwem kuriera kwiatowego pod wskazany adres w Poznaniu i najbliższych okolicach. Kwiaty dostarczamy do wszystkich dzielnic Poznania: Piątkowo, Winogrady, Naramowice, Centrum, Stare Miasto, Łazarz, Wilda, Jeżyce, Rataje, Dębiec, Starołęka.

Nasza oferta florystyczna oraz dbałość o wybór kwiatów sprawia, że otrzymasz idealny bukiet na każdą z możliwych okazji.

Kwiaciarnia Vivaldi gwarantuje najlepsze usługi z branży florystycznej w Poznaniu- przyjdźlub wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam!

Zamówienia w kwiaciarnia Poznań

Poczta kwiatowa Poznań, aby zapewnić swoim klientom pełne zadowolenie i satysfakcję z bukietów, pozyskuje kwiaty bezpośrednio od holenderskich ogrodników, dzięki czemu dajemy gwarancję jakości oraz świeżości.

Oczywiście, każdy z nas posiada całkiem inny gust, dlatego co w przypadku, gdy żadnej z bukiet Ci nie odpowiada ? Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, a wspólnie stworzymy bukiet, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Każde z zamówień naszych klientów jest traktowane indywidualnie w oparciu o oczekiwania i upodobania kupujących, przy wykorzystaniu ich pomysłów oraz sugestii.

Dodatkowo do każdego z bukietów w ramach podziękowania, wdzięczności lub wyrażenia uczuć możemy dołączyć czekoladki, kosz owoców bądź maskotkę.

Słowa wdzięczności, wyrazu miłości i podziękowania możemy umieścić na darmowym bileciku, natomiast na zmieszczenie dłuższych życzeń możemy dodatkowo dokupić okolicznościową kartkę.

Jak wygląda dostawa w poczta kwiatowa poznań?

Zapomniałeś o kolejnej rocznicy bądź urodzinach? Z kwiaciarnią Vivaldi nie jest to żaden problem, ponieważ pomożemy Ci wyrazić swoje życzenia, nawet jak jesteś na drugim końcu świata. 

Dostawa to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na zakup kwiatów w każdej chwili, z dowolnego urządzenia, np. komputera, tabletu czy smartfona. Wystarczy kilka kliknięć, aby zamówienie zostało do nas wysłane i mogliśmy przystąpić do jego realizacji. Bukiety, które u nas kupisz, są wykonywane tylko ze świeżych kwiatów. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć wielobarwne lub monochromatyczne aranżacje, które wywołują pozytywne emocje. Kwiaty na każdą okazję to nasze pragnienie, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Kwiaty z dostawą Poznań najlepiej zamówić za pomocą naszego sklepu internetowego, ale można również złożyć zamówienie telefonicznie, mailowo i zapłacić blikiem, przelewem, transakcją MOTO

Decydując się na płatność za pomocą przelewu bankowego, zachęcamy do przesłania potwierdzenia wpłaty na info@kwiaciarniavivaldi.pl, ponieważ pozwoli to na szybszą realizację zamówieni- w tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia, w celu weryfikacji.

Nasza poczta kwiatowa Poznań dostarcza kwiaty 7 dni w tygodniu, dlatego wybrany bukiet może trafić pod wskazany adres bez względu na to, jaki mamy dzień tygodnia. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią kompozycję i zlecić dostawę, która zostanie zrealizowana bez pośredników, co gwarantuje sprawne i bezproblemowe doręczenie. Zamówienie bukietów do godziny 18 na terenie Poznania i okolic spowoduje, że dotrą tego samego dnia, pod same drzwi osoby obdarowywanej.

Poczta kwiatowa Vivaldi pomoże uratować w niespodziewanych sytuacjach, zaskoczyć osobę obdarowywaną i wywołać uśmiech wyrażając szczere uczucie.

Pamiętaj, że aby wszystko poszło bez najmniejszych problemów, podczas składania zamówienia ważne jest podanie wszystkich niezbędnych informacji, a niektóre z nich w dużym stopniu mogą pomóc w dostarczeniu zamówionego bukietu, np. kod pocztowy czy numer telefonu.

Koszt dostawy kwiatów to 19.90 lub 29.90 w zależności od strefy dostawy A lub B