Dzień mamy

Miłość mamy do dziecka to prawdopodobnie najbardziej bezinteresowne uczucie do drugiej osoby, co czyni je jednocześnie najpiękniejszym na świecie. A jednym z najpiękniejszych sposobów, aby podziękować mamie jest podarowanie jej bukietu świeżych kwiatów!

Kwiaty na Dzień Matki w Poznaniu

W kwiaciarni Vivaldi zebraliśmy najpiękniejsze kwiaty dla Mamy w jedną kategorię. Możesz wybierać wśród róż, piwonii czy bukietów mieszanych. Wśród propozycji na Dzień Matki znajdziesz również kwiaty doniczkowe (szczególnie polecamy storczyki 4-pędowe!) oraz prześliczne i eleganckie flower boxy. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze bukietu dla Mamy zadzwoń do nas lub napisz. Złota rada, jaką możemy podzielić się już teraz brzmi – podaruj kwiaty,które mają znaczenie. Mogą to być po prostu ulubione kwiaty twojej mamy, albo te, które dostała od twojego taty w dniu twoich narodzin. Innym sposobem, który zawsze się sprawdza jest postawienie na klasykę, czyli róże albo wiosenne tulipany. Warto jednak dodać coś od siebie, czyli np. wybrać klasyczny gatunek, lecz w ulubionych kolorze twojej mamy.

Zamów bukiet dla mamy na 26 maja

W sklepie internetowym kwiaciarni Vivaldi skomponujesz perfekcyjne zamówienie na Dzień Mamy. Złóż je z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem, a będziesz mieć pewność, że mama dostanie taki bukiet, na jaki zasługuje – świeży, piękny i na czas! Wybierz kwiaty i słodkie dodatki, przekaż życzenia, jakie wpiszemy na bileciku i zdecyduj, czy chcesz wręczyć bukiet osobiście, czy za pośrednictwem naszego kuriera kwiatowego.
Rozwiń