Bukiety ślubne

Bukiet ślubny, przedmiot marzeń nie jednej Panny Młodej. Każda z Nas ma w głowie obraz wymarzonego bukietu ślubnego, który ma być wyjątkowy i olśniewający. Bukiety ślubne cechuje perfekcyjna dbałość o szczegóły a każde niedociągnięcie i brak perfekcjonizmu, ma swoje odzwierciedlenie w ogólnym wizerunku Panny Młodej.

Bukiet powinien korespondować ze stylem sukni ślubnej, wiec każdy fason sukni ma odpowiadające mu typy bukietów.Wykończenie i dodatki również powinny pięknie się uzupełniać i razem tworzyć doskonałą całość. Droga Panno Młoda, stoisz przed trudną decyzją wyboru bukietu ślubnego?

Mam dla Ciebie pewne wskazówki…

Zatrzymaj się, nie szalej i oceń trzeźwo sytuacje. Jeśli masz swoją ulubiona kwiaciarnię, z której usług nie raz korzystałaś, idź i zamów tam bukiet ślubny. Nie eksperymentuj. Nadal poszukujesz tego wymarzonego bukietu? W sumie nie do końca masz sprecyzowaną wizję, ale wiesz, że musi być on wyjątkowy. NIC PROSTSZEGO.

Zdaj się na jedyną w Poznaniu Specjalistkę Florystyki Ślubnej. Osoba wykwalifikowana w tej dziedzinie pomoże tobie urzeczywistnić to co na razie było marzeniem, gdzieś tam w Twojej głowie.
Pomyśl, jakie kwiaty lubisz najbardziej, jakie sie Tobie od zawsze podobały. Jest naprawde wiele możliwości.

Naprawdę najlepiej skonsultować się ze specjalistką, która podpowie i pomoże podjąc, nie raz trudna decyzję.

Jeśli zamawiasz bukiet parę miesięcy przed ślubem, nie upieraj się przy jednym gatunku kwiatów. Wybierz alternatywne rozwiązanie w razie braku kwiatów które pierwotnie wybrałaś. Chyba, że są to kwiaty które są dostępne bez żadnego problemu przez cały rok np. czerwona róża. Jeśli np. jesteś drobną osóbką, nie wybieraj wielgachnego bukietu, bo taki się Tobie podoba. Tu znów zaufaj wiedzy i doświadczeniu. Ty i Twój bukiet musicie tworzyć idealną parę (o mężu już nie wspominam bo wierzę że jest idealnie dobraną połówką).

A więc podsumowując, bukiet ślubny jest ważnym nawet bardzo elementem w „wystroju” Panny Młodej. Musi pasować do osoby, sukni, temperamentu osoby jak również do oprawy całego ślubu.
Acha jeszcze tzw. Butonierki czyli korsarze. Ale to już temat na inny artykuł 🙂

Poniżej w komentarzach możesz zapytać o niejasności, bądź radę 🙂

Paweł Włoch
Paweł Włoch
2023-11-25
Piękne, świeże kwiaty. Bardzo wygodny proces zamówienia bukietu przez stronę internetową. 👍🏻
David
David
2023-11-23
Vivaldi zasługuje nie na 5, a na 6 gwiazdek. Duży asortyment, przemiła obsługa jak i wszelkie założone zlecenia zostają tam starannie wykonane, dbając o potrzeby klienta. Polecam 💪
Jacek Nowacki (Globtroter senior)
Jacek Nowacki (Globtroter senior)
2023-11-22
Kwiaty urodziwe. Obsługa fachowa. Ceny powyżej średniej. Miła obsługa
Kinga Wroblewska
Kinga Wroblewska
2023-11-21
Najlepsza kwiaciarnia w Poznaniu Zawsze piękne kwiaty , perfekcyjna obsługa klienta , sprawna obsługa i szczęście ludzi po otrzymaniu kwiatów Bezcenne ❤️❤️
Юлия Кибальчич
Юлия Кибальчич
2023-11-15
Przyjazna atmosfera. Dobra obsługa. Wykonanie bukietów moge ocenić ze swojej strony inaczej niż ktokolwiek,bo jestem floristą z bogatem doświadczeniem... Polecam!
Agata H
Agata H
2023-11-02
Bardzo polecam kwiaciarnię Vivaldi. Zrealizowali zlecenie dowozu kwiatów nawet w święto. Jestem bardzo wdzięczna i pozdrawiam serdecznie
Paulina Lojek
Paulina Lojek
2023-11-01
Bardzo fajny kawałek zieleni,połączony z kawałkiem trawy i kawałka polany...Polecam.😁👍
Krzysztof Łysiak
Krzysztof Łysiak
2023-10-15
Polecam bardzo serdecznie. Kwiaty piękne, świeże i ładnie ułożone. Żona zachwycona. Będę stałym klientem.