Jakie Kwiaty na Pierwszą Randkę? Mężczyzno!!! Zrób Niezapomniane Wrażenie | Kwiaciarnia Vivaldi Poznań

róże randka

W życiu każdego mężczyzny pojawia się ten moment, ten wieczór… Pierwsza randka. To wyjątkowe spotkanie z wyjątkową kobietą. Z tą, która została wypatrzona wśród wielu innych. Z tą, z którą prawdopodobnie zechcemy spędzić resztę życia. Po długich rozmyślaniach, wybraliśmy już miejsce pierwszej randki.

Jak wiemy, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jest to coś, czego nie możemy poprawić, odwrócić, zmienić. A więc staramy się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i było w pełni dopracowane. Prawdziwe schody zaczynają się dla wielu mężczyzn, gdy wchodzą do kwiaciarni. Przecież nie znamy jeszcze Jej ulubionych kwiatów. Jakie kwiaty na pierwszą randkę? Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty, więc zasadność ich kupowania zostawmy na boku. Wybierając kwiaty, warto dostosować je do preferencji drugiej osoby, aby uniknąć niezręczności. Wbrew pozorom, nie jest to proste zadanie, ale po tym artykule każdy mężczyzna pewnym krokiem i z głową pełną pomysłów wejdzie i kupi piękny bukiet kwiatów.

Dla większości mężczyzn, czerwone róże to jedyny kwiat, zasadny na taką okazję. Czerwone róże mają silne konotacje z miłością i namiętnością, co może być zbyt intensywne na pierwszą randkę. Fakt, róża jest królową kwiatów i piękny bukiet róż wręczony kobiecie, zrobi wrażenie i wywoła dużo uśmiechu, ale… Herbaciane róże mogą być bardziej oryginalnym wyborem, mniej oczywistym, a przez to bardziej wyjątkowym. Najpiękniejsze róże w Poznaniu możesz zamówić w naszej poznańskiej kwiaciarni internetowej – wybierając opcję odbioru osobistego. Możesz wybrać jeden z wielu bukietów z róż lub skorzystać z kreatora róż i samemu skomponować bukiet.

róze

Dla tych, którzy są miłośnikami i zwolennikami zakupu róż, proponujemy zapoznanie się z mową kwiatów i symboliką róż tutaj. Zawsze warto wiedzieć, jakie kolory i jakie ilości róż, co znaczą. Takie kwiatowe savoir vivre. Jeśli już kupimy bukiet pięknych róż, pamiętajmy, że jest to kwiat wymagający i bardzo kapryśny (jak na królową kwiatów przystało), tak więc pamiętajmy o podstawowych zasadach. Kwiaty najlepiej odebrać bezpośrednio przed randką. Zamówienie kwiatów przez telefon, to nie problem a odbieramy kwiaty przechowywane w odpowiednich warunkach. Pamiętajmy też, że róża lubi dużo wody w wazonie i podcięcie (pod skosem) przed włożeniem do wody to wręcz obowiązek. Taką wiedzą pokażemy wybrance, że podeszliśmy do tematu zakupu kwiatów bardzo poważnie i zależy nam by bukiet cieszył oko ukochanej jak najdłużej. Wybierając kwiaty, warto zwrócić uwagę na gatunek kwiatów, aby lepiej dopasować je do okazji.

Jeśli chcemy przełamać stereotypy i być nieco bardziej „odjechanym facetem”, który zwraca uwagę na inne rzeczy warto swoją uwagę skupić wokół bukietu kwiatów mieszanych. Wybierzmy w kwiaciarni odpowiednie kwiaty (sami lub z pomocą florystki) i stwórzmy kolorowy bukiet kwiatów. Możemy również rozważyć wręczenie jednego kwiatka lub pojedynczego kwiatu, co może być bardziej subtelne i praktyczne.

bukiet

Jest teraz naprawdę dużo ładnych i oryginalnych gatunków kwiatów. Kwiaty w kolorze żółtym powinny być jednak unikane, ponieważ mogą kojarzyć się negatywnie.

Oczywiście, trafiając na odpowiednią kwiaciarnię, gdzie florystki kochają to co robią a praca jest ich pasją, nawet niby zwykłe, nudne róże w rękach artystki nabierają zupełnie innego wyglądu i wyrazu. Kwiaty mogą również wzbogacić atmosferę romantycznej kolacji. Jedno jest pewne. Warto poświęcić troszkę czasu na wybór kwiatów. Nie mówimy, że jest to najważniejsza rzecz, mająca ogromny wpływ na przebieg randki i późniejszego przebiegu zdarzeń. Jednak wiemy nie od dziś, że mężczyźni kreatywni, przebojowi i wymagający od życia czegoś więcej, są obiektem westchnień kobiet. A chyba każdy mężczyzna chce zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Kwiaty są idealne na pierwsze spotkanie.

Hmmm. Tu nasuwa się jeszcze jeden pomysł. A może warto byłoby zaskoczyć swoją wybrankę nie tylko wieczorem? Może wzorem dawnych lat, gdzie mężczyzna wysyłając kwiaty przed południem, zapowiadał swoją wieczorną wizytę, korzystając z poczty z kwiatami, zaskoczyć wybrankę i wysłać kwiaty np. do pracy w dzień randki? Do tego wieczorem jeden symboliczny kwiat, nawiązujący oczywiście do wcześniejszego bukietu. Zaskoczenie ogromne i efekt murowany. Jeśli ten pomysł przypadł wam do gustu zapraszamy tu.

Jeśli tekst przypadł Tobie do gustu podziel się z nim.

Kwiaciarnia Vivaldi place picture
4.8
Na podstawie 493 opinii
powered by Google
Julia Ławniczak profile picture
Julia Ławniczak
4 miesiące temu
Tomasz - profile picture
Tomasz -
4 miesiące temu
Polecam
Jędrzej Leopold profile picture
Jędrzej Leopold
4 miesiące temu
Przepiękne bukiety w dobrych cenach.
Martin Matrix profile picture
Martin Matrix
5 miesięcy temu
Cena za kwiaty średnia, plus za otwartą kwiaciarnie w niedzielę i miłą obsługę 👍
Michal Lesniczak profile picture
Michal Lesniczak
5 miesięcy temu
Polecam gorąco!
Agnieszka A profile picture
Agnieszka A
5 miesięcy temu
Nie wiem czy jestem pierwszą osobą która coś takiego dostała z tej kwiaciarni, ale 100zł za ten "bukiet 7 róż" to paranoja. Partner zachecony zdjęciami bukietow które znajdują się na profilu i pozytywnymi opiniami, kupił w ciemno, ale jeżeli ktoś ma sprzedawać cos takiego to lepiej żeby w ogóle tego nie dawal klientowi bo to po prostu wstyd. Jeżeli w asortymencie brak dobrej jakości kwiatów to lepiej juz o tym poinformować wczesniej niż wciskać cos takiego. Pracuje w branży i wiem ile kosztują kwiaty, ale wiem też ze za 100zl można zrobić coś zaskakującego i pięknego. To niestety sprawiło więcej przykrości a nie zachwytu.
Kwiaciarnia Vivaldi to absolutny strzał w dziesiątkę! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a obsługa tak miła i serdeczna, że aż chce się wracać. Każde zamówienie jest dopracowane w najmniejszym szczególe, kwiaty zawsze świeże, pięknie skomponowane i przygotowane z prawdziwą pasją. Czuć, że tutaj dba się o klienta i jakość na każdym kroku. Z całego serca polecam! ✨️🌸💐🪄✨
Kateryna Szlachta profile picture
Kateryna Szlachta
6 miesięcy temu
Najlepsza kwiaciarnia ever! Zamawiam co roku dostawę kwiatów dla mamy. Super komunikacja z klientem, kwiaty dobrej jakości, z dostawą nigdy nie było problemu. Polecam z całego serca.
Iwona Gunia profile picture
Iwona Gunia
8 miesięcy temu
Kwiaty które pokonały blisko 800 km, aby uświetnić rocznicę ślubu. Nie zawsze możemy dzielić tak ważne chwile z naszymi bliskimi , a wtedy szukamy sposobu aby wiedzieli że pomimo odległości, jesteśmy z Nimi. I to się udało! Dzięki Państwa pomocy. Przemiła Pani zasugerowała rozwiązania i jak widać wybrałyśmy optymalne. Obdarowani zaskoczeni i szczęśliwi. Wystarczy Wam zaufać , i będzie dobrze. Po prostu znacie się na swojej robocie.
I zawsze. Podkreślam! ZAWSZE. Wychodzę z kwiaciarni Vivaldi zadowolona. A jestem Waszą klientką od wielu , wielu lat. Od kiedy pierwszy raz zamówiłam w Waszej kwiaciarni kwiaty , to już tak zostało. Zawsze przemiła obsługa. Zawsze w terminie. Zawsze pięknie ! Zawsze Wasze kwiaty długo cieszą oczy obdarowanych. Długo i ciężko pracuje się na dobrą opinię. Renomę. A Wam sie udało . Gratuluję. Wszystkim pracownikom z kwiaciarni Vivaldi życzę dużo zdrowia , wytrwałości i inwencji. I do zobaczenia, usłyszenia w przyszłym tygodniu. Bo szykuje się kolejna impreza ....... Dużo dobrego !
Mariusz Jurkiewicz profile picture
Mariusz Jurkiewicz
10 miesięcy temu
Piotr Dobski profile picture
Piotr Dobski
11 miesięcy temu
Bardzo sympatyczne Panie, które tworzą piękne wiązanki.
Dobra lwiaciarnia.
Polecam
Barbara Ciechanowicz profile picture
Barbara Ciechanowicz
11 miesięcy temu
Dzięki bardzo za cudownie przygotowane wiązanki z hortensją w dn.28.06.i dostarczone do hotelu. Przemiła obsługa i przygotowanie.Pozdrawiam serdecznie .Barbara
Magdalena Przybylińska profile picture
Magdalena Przybylińska
11 miesięcy temu
Cudowni ludzie 🫶 Piękne świeże kwiaty 🌹 usługi na najwyższym poziomie 🥰 a do tego wszystkiego.. przypadkiem lub nie 😉 połączyli na zawsze mnie i już teraz MOJEGO MĘŻA
DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA I ŻYCZĘ SAMYCH WSPANIAŁOŚCI W KAŻDEJ SFERZE, TEJ ZAWODOWEJ I PRYWATNEJ 🥰🥰🥰
Kuba Wieczorek profile picture
Kuba Wieczorek
12 miesięcy temu
Najlepsza kwiaciarnia w Poznaniu
Aleksander Kościarz profile picture
Aleksander Kościarz
12 miesięcy temu
Krzysztof Duck profile picture
Krzysztof Duck
12 miesięcy temu
Super kwiaciarnia i w kompozycji można zaufać pani Karolinie :))
Keram Kyszamo profile picture
Keram Kyszamo
1 rok temu
Od dawna trzyma wysoki poziom. Chodzę tam od lat po kwiaty
Julia Zaleska profile picture
Julia Zaleska
1 rok temu
SZYMON Mon profile picture
SZYMON Mon
2 lata temu
Jak zawsze można liczyć na fachową pomoc .
MARCIN Marcin profile picture
MARCIN Marcin
2 lata temu
Super polecam
A Fraska profile picture
A Fraska
2 lata temu
Cudowne i bajeczne miejsce
Obsługa bardzo pomocna, kreatywna i profesjonalna, od lat korzystam i bardzo polecam
Piotr Miler profile picture
Piotr Miler
2 lata temu
Najlepsza kwiaciarnia!!! Zawsze świeże i piękne kwiaty, przemiła obsługa. Jakość na najwyższym poziomie, Szczerze polecam :)
Gosia Sz profile picture
Gosia Sz
2 lata temu
Taki piękny bukiet otrzymałam prosto z kwiaciarni Vivaldi ❤️ kwiaty baaaardzo długo się trzymają i powalają niesamowitą świeżością 😍 dziękuję!
Po pierwszej wizycie będę w tej kwiaciarni stałym klientem! ☺️ Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo miła, znakomicie zostałem obsłużony oraz wykonuje bardzo ładne bukiety. Bardzo duży asortyment☺️ jest z czego wybierać. Parking wystarczający aby móc zaparkować.

Po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolony!
Karol Wolski profile picture
Karol Wolski
2 lata temu
Serdecznie polecam Kwiaciarnie Vivaldi!!
Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści z ogromną pasją do florystyki. Zamówienia są realizowane na czas, a bukiety zachwycają swoją kreatywnością i estetyką wykonania 💐. Polecam każdemu, kto szuka niebanalnych kompozycji kwiatowych na każdą okazję!
Poniżej zdjęcie bukietu zakupionego z okazji dnia mamy 😄
Marcin J. profile picture
Marcin J.
2 lata temu
Bardzo miła obsługa! I w dodatku czynne w niedzielę!
Tymoteusz Nowak profile picture
Tymoteusz Nowak
2 lata temu
Piekne kwiaty, super komunikacja, punktualna dostawa. Super firma!
Najpiękniejsze kompozycje, korzystam od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam! Polecam gorąco!🌷🌺⚘️
auto rejestracje profile picture
auto rejestracje
2 lata temu
Piękne kwiaty dostarczone w błyskawicznym tempie. Pani przez telefon zastosowała się do wszystkich wskazówek. Przepiękny bukiet. Pełen profesjonalizm
Michał Ratajski profile picture
Michał Ratajski
2 lata temu
Naprawdę profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Tą kwiaciarnie tworzą ludzie z dużą dozą profesjonalizmu, ale i empatii. Przyszedłem niestety na zamknięcie, ale i tak wysłuchano mnie i co najważniejsze, dostałem to co potrzebowałem. Piękne czerwone róże które do teraz stoją i cieszą oczy. Serdecznie polecam! Ludzie tworzący to miejsce jak i kwiaty tu oferowane są na najwyższym poziomie
Henrique Rossato profile picture
Henrique Rossato
2 lata temu
Nie mogę wystawić wystarczająco wysokiej oceny dla tego wspaniałego kwiaciarni! Miałam przyjemność zamawiać kwiaty od nich już drugi raz i za każdym razem przekraczali moje oczekiwania. Ich zespół jest niesamowicie pomocny, nawet gdy miałam nagłe prośby. Nie tylko dostarczyli na czas, ale również aranżacje były oszałamiająco piękne. Ich zaangażowanie w obsługę klienta jest naprawdę godne pochwały; regularnie idą poza oczekiwania, aby zapewnić satysfakcję. Gorąco polecam tę kwiaciarnię każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości kwiatów i wyjątkowej obsługi!
S G profile picture
S G
2 lata temu
Serdecznie polecam!!! Profesjonalne wsparcie, bardzo zdolni i wspierający ludzie!
Korzystaliśmy z usług kwiaciarni Vivaldi przy okazji zamówienia wieńca pogrzebowego. Wybraliśmy wieniec, który był na profilu instagram kwiaciarnii i podjechaliśmy aby porozmawiać o możliwej realizacji. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie oraz doradztwo. Wieniec musieliśmy przewieźć do innego miasta, zarówno przy pierwszej rozmowie jak i przy odbiorze wieńca osoby z kwiaciarni upewniały się, że mamy odpowiednią ilość miejsca w samochodzie. W dniu odbioru dostaliśmy pełne instrukcje jak wieniec przenieść, ustawić itd.
Bardzo zależało nam na tym, aby wieniec był kombinacją kwiatów, które spodobałyby sie naszej mamie i które będa nawiązywać do jej ogrodu. Jesteśmy zachwyceni wieńcem i bardzo dziękujemy za pracę włożoną w jego przygotowanie.
Sylwia i Tomek
Już 8 dzień cieszy moje oczy bukiet róż, które otrzymałam przesyłką kwiatową z kwiaciarni Vivaldi. Róże to wymagające kwiaty, a jednak te z Vivaldi wciąż jak świeżo ścięte. Gorąco polecam!
Żaneta Mrożek profile picture
Żaneta Mrożek
3 lata temu
Zamówienie składałam telefonicznie na daną godzinę do odbioru - poprosiłam, by bukiet był zrobiony do podanej ceny oraz wspomniałam kto zostanie nim obdarowany. Po odbiorze zamówienia byłam zachwycona! Bukietem, który za tą cenę przekroczył moje oczekiwania (był nienachalny i urokliwy, bez zbędnych ozdób, które niestety często spotykam w kwiaciarniach - główną rolę grały starannie dobrane kwiaty, tak jak lubię) jak i wystrojem kwiaciarni, która już z ulicy sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej. Jednak największy zachwyt jest po wejściu do środka - piękne kwiaty i ich ogromny wybór, różnych odmian! Niezwykle gustowny wystrój, ścianę przy ladzie zdobią świeczki w różnych odcieniach, które można zakupić. Pani Florystka bardzo estetyczna i serdeczna, odrazu można dostrzec, że dla niej to nie tylko zawód, lecz pasja. Polecam polecam polecam! :)